medila
Zdravotní technika, kosmetika a fyzioterapie,
balneologie a vodoléčba
MEDILA spol.s r.o. - English MEDILA spol.s r.o. - Deutsch MEDILA spol.s r.o. - P?????? MEDILA spol.s r.o. - Français MEDILA spol.s r.o. - Espanol MEDILA spol.s r.o. - Italiano MEDILA spol.s r.o. - Slovensky MEDILA spol.s r.o. - Polski
Domovská stránka / Nabízíme / Iskra Medical / Kosmetika / Další Produkty / Vibrační plošina - Green Plate

Vibrační plošina - Green Plate

Green Plate 01

Moderní vibrační plošina

  • moderní, ergonomicky navržená vibrační plošina pro intenzivní cvičení s viditelnými výsledky
  • nahrazuje aerobní cvičení a efektivně snižuje tělesný tuk a celulitidu
  • tři předvolené programy masáže a funkce pro měření tělesného tuku
  • snižuje bolesti páteře, artritidu a ostatní svalové a kostní onemocnění
  • zvyšuje sílu a flexibilitu svalů, kůže a těla jako celku
 

GREEN PLATE

  • je moderní vibrační plošina pro rehabilitaci a estetickou medicínu. Může být použita k redukci hmotnosti, zlepšení stavby, tvarování těla a zmírnění bolesti při různých kostních a svalových onemocnění. Moderní způsob života nám ubírá na volném čase a limituje naše fyzické aktivity. Svaly v těle znatelně slábnou po 8-10 dnech neaktivity. Tohle je hlavně běžné u „pomalých svalů“ a je hlavní příčinou snížení tělesné síly. Dlouhý pobyt na lůžku (např. z důvodu nemoci či léčbě po zranění) může také oslabit tělo natolik, že změní jeho hybnost. Běžné onemocnění, jako osteroporóza a myositis postupně způsobuje řídnutí kostí a svalů. Studie ukázali, že krátké periody intenzivního cvičení mají velmi kladný efekt na kosti, svaly a klouby. Naneštěstí, vetšina lidí provozuje pouze minimální fyzické aktivity během dne.Tyto minimální aktivity nejsou dostatečné pro udržení zdravého těla. Je faktem, že nedostatečná fyzická aktivita a nezdravé nutriční návyky vedou ke zvýšení tělesné váhy.Bylo vymyšleno mnoho postupů a metod pro zvýšení frekvence fyzických aktivit a zlepšení zdraví. Většina těchto metod se ukázala neefektivní z důvodu potřeby nezbytného vybavení nebo jednoduše pro neslučitelnost se životním stylem.

GREEN PLATE

  • je vibrační plošina založená na nově vyzkoušené metodě efektu mechanických vibrací. Výzkum ukázal, že terapie s mechanickými vibracemi posiluje celý organismus. To je zvláště efektivní u svalů, kostí a nervů.

GREEN PLATE

  • umožňuje intenzivní cvičení, které tvaruje tělo, snižuje váhu, zlepšuje cirkulaci, zvyšuje bioaktivitu svalové tkáně, navrací flexibilitu kůže a svalů a v neposlední řadě odstraňuje celulitidu.Také dává odpočinout napětí mezi klouby a svaly a pomáhá předcházet osteroporóze. Může být použita pro rehabilitaci nebo pro intenzivní cvičení po chirurgických zákrocích.Trénink zvyšuje cirkulaci a zažívání. Akceleruje peristaltika v žaludku a odstraňuje toxiny z těla. Také zlepšuje vodivost nervů.

GREEN PLATE

  • je zařízení, kterému stačí málo místa, ale nabízí velké výsledky. Vaše tělo se bude cítit lépe a bude lépe vypadat. Zlepšete kvalitu svého života.

Fotogalerie:

 
Green Plate 02
Green Plate 03
© 2010  |  MEDILA  |  Dominikánská 14, 301 00  Plzeň  |  info@medila-plzen.cz
Mapa stránek  |  Ultrazvuková neinvazivní liposukce - přístroje, vířivé koupele a hydromasážní vany, zdravotní technika, elektroléčebné přístroje, fyzioterapie

Webdesign a redakční systém Animato Animáto
-->