medila
Zdravotní technika, kosmetika a fyzioterapie,
balneologie a vodoléčba
MEDILA spol.s r.o. - English MEDILA spol.s r.o. - Deutsch MEDILA spol.s r.o. - P?????? MEDILA spol.s r.o. - Français MEDILA spol.s r.o. - Espanol MEDILA spol.s r.o. - Italiano MEDILA spol.s r.o. - Slovensky MEDILA spol.s r.o. - Polski
Domovská stránka / Nabízíme / Iskra Medical / Kosmetika / Pulsní terapie / Green IRF Prestige - Radiofrekvence

Green IRF Prestige

Přijďte vyzkoušet do našeho salonu! www.salonmedila.eu

Radiofrekvenční systém

Průlomový GREEN IRF Prestige je rádiofrekvenční systém napájen pokročilou kapacitní technologií (CP). Zahrnuje jedinečné funkce použitelné pro různé druhy léčby založené na principu selektivní elektrotermolýzy.

Technologie CP funguje na principu rychlé změny polarity elektrického pole, které střídavě přitahuje a odpuzuje elektrony a nabité ionty v pokožce a podkoží. Přirozený odpor tkáně na tento pohyb produkuje teplo, které způsobuje vasodilatace, akceleruje metabolismus, tónuje svalstvo, protahuje tkáň a aktivuje tvorbu fibroblastů a nového kolagenu.

Jelikož tato metoda zaručuje, že proud neteče pokožkou, nemusí být chlazená, protože není vystavena teplu. Takto je možné při nízké energii přesně, rychle a bezpečně dopravit teplo do hlubších tkání jako při metodě s chlazením pokožky.

V důsledku toho CP technologie umožňuje bezbolestnou a vysoce efektivní léčbu bez rizika poranění pacienta.


Fotogalerie:

Green IRF Prestige 01
New_Green_IRF_Prestige_terapia_detail_resize.jpg
New_Green_IRF_terapia_resize.jpg

Informativní video:

© 2010  |  MEDILA  |  Dominikánská 14, 301 00  Plzeň  |  info@medila-plzen.cz
Mapa stránek  |  Ultrazvuková neinvazivní liposukce - přístroje, vířivé koupele a hydromasážní vany, zdravotní technika, elektroléčebné přístroje, fyzioterapie

Webdesign a redakční systém Animato Animáto
-->