medila
Zdravotní technika, kosmetika a fyzioterapie,
balneologie a vodoléčba
MEDILA spol.s r.o. - English MEDILA spol.s r.o. - Deutsch MEDILA spol.s r.o. - P?????? MEDILA spol.s r.o. - Français MEDILA spol.s r.o. - Espanol MEDILA spol.s r.o. - Italiano MEDILA spol.s r.o. - Slovensky MEDILA spol.s r.o. - Polski
Domovská stránka / Nabízíme / Iskra Medical / Kosmetika / Pulsní terapie / Green Flash Prestige - Pulsní světlo

Pulsní světlo - Green Flash Prestige

Green Flash Prestige 04
Green Flash Prestige 06

Selektivní fototermolýza

Průlomový GREEN FLASH Exclusive a GREEN FLASH Prestige nabízejí pokročilou léčbu založenou na principu selektivní fototermolýzy. Proces zahrnuje absorpci silného světelného výboji specifické vlnové délky požadovanými cíly (chromofóry). Chromofór pohltí usměrněny světelnou energii, která se změní na teplo. Tím se zvýší teplota vybraného cíli na úroveň potřebnou pro koagulaci. Takto je cíl zničen bez poškození okolní tkáně.

Terapeutické hlavice s různými filtry, nebo hranolem umožňují přístrojem GREEN FLASH vysoce účinnou a přesnou léčbu akné, revitalizaci pokožky, odstranění povrchových vaskulárních a pigmentových lézí a odstranění ochlupení na světlejších a tmavších typů pokožky.

Uživatel si díky snadno pochopitelných dotykovému displeji rychle zvolí parametry léčby (energie, délka pulsu) vhodné pro danou indikaci, nebo typ pokožky. Léčba je rychlá a přesná díky velké účinné ploše (12,5 cm2), čímž šetří čas pacientovi i terapeutovi.

Nová generace přístrojů Iskra Pulse Light (pulsní světlo) je díky unikátním funkcím použitelná pro řadu zákroků na principu selektivní foto-termolýzy. Univerzálnost, bezkonkurenční snadnost použití, nákladová efektivnost a skvělé klinické výsledky splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Fotogalerie:

Green Flash Prestige 01
Green Flash Prestige 02
Green Flash Prestige 03
© 2010  |  MEDILA  |  Dominikánská 14, 301 00  Plzeň  |  info@medila-plzen.cz
Mapa stránek  |  Ultrazvuková neinvazivní liposukce - přístroje, vířivé koupele a hydromasážní vany, zdravotní technika, elektroléčebné přístroje, fyzioterapie

Webdesign a redakční systém Animato Animáto
-->