medila
Zdravotní technika, kosmetika a fyzioterapie,
balneologie a vodoléčba
MEDILA spol.s r.o. - English MEDILA spol.s r.o. - Deutsch MEDILA spol.s r.o. - P?????? MEDILA spol.s r.o. - Français MEDILA spol.s r.o. - Espanol MEDILA spol.s r.o. - Italiano MEDILA spol.s r.o. - Slovensky MEDILA spol.s r.o. - Polski

Cryo Derm Prestige

Cryo Derm - NOVINKA!

CRYO DERM, RADIO DERM SYSTÉMY
Nový inovativní přístroj je založen na revoluční CPTechnologii. Ta kombinuje hloubkové prohřátí tkáně, dermobrazi, radiální endodermo terapii (RDT) a kryo terapii.í CPTechnologie umožňuje také bezbolestné a hluboké prohřátí dermis, podkožní tkáně i hlubokých tkání. Je zvláště důležité, aby teplota hlubších tkání byla vyšší než teplota na povrchu kůže. Není takto potřeba žádné chlazení pokožky. Používá se pro rejuvenaci kůže a odstranění obličejových vrásek, zlepšení odstínu kůže, redukci tuku a celulitu.šetření obličeje začíná mikrodermabrazí a radiální endodermo terapií (RDT). Hlubší vrstvy pokožky jsou zahřívány sžitímCPTechnologie. Proces končí hlubokým zchlazením.šetření velkých oblastí (tělo) začíná radiální endodermo terapií, to zajistí dobrou lymfu a mikrocirkulaci. Následuje hluboké prohřátí CPTechnologií a končí hlubokým zchlazením (kryo). Výsledky jsou viditelné již po první terapii. Přístroj nabízí velký výběr aplikátorů různých velikostí umožňující úžasné výsledky jak pro obličej ,tak pro tělo.
Diamantová mikrodermabraze zajišťuje jednoduché a kontrolované odstranění epidermálních vrstev vůzných hloubkách bez vedlejších efektů. Navíc vyvolává stimulaci kolagenem a zajišťuje výrobu nových buněk vální (nejhlubší) vrstvě dermis. Diamantový set je proto přístrojem pro ošetření různých nedokonalostí kůže jako je poškození od slunce, jizvy po akné, zvrásnění kůže, zvětšené póry, vrásky a jemné pigmentové nepravidelnosti.
Radiální endodermo terapie (RDT) – výrazné zvýšení kapilární propustnosti akceleruje dodávku přírodních výživných substancí, kyslíku, oligoelementů a enzymů. Navíc zlepšuje hydrataci extracelulární matrice což vede ke stimulaci aktivity firoblastů následované aktivací nového růstu buněk. Jako konsekvence jsou remodelovány kolagen a elastická vlákna a zlepšen tón obličejových svalů. Po ošetření je kůže hladká.
CPTechnologie – je založena na generování vysokofrekvenčního elektrického pole mezi aplikátorem a referenční elektrodou. Obě elektrody jsou odděleny od tkáně.
Elektrony vách jsou ovlivněny elektrickým polem, to způsobuje nepatrné otáčení kolem jejich osy. Tření způsobené pohybem molekul emituje teplo použité kšetření.
Teplo spustí vasodilataci, zrychlí metabolismus, zvýší tón svalů, napne pokožku, aktivuje firoblasty a vytváří nový kolagen. Výhodami CPTechnologie je docílení zvolených cílů sízkou energií.
Kryo terapie – teplo ovlivňuje biochemické a fyziochemické procesy nejdříve jejich zpomalením, poté významným zrychlením. Změny nastalé vém stavu způsobí, že se celulární membrány stanou více propustné a zvýší se rozptyl. Chlazení tkáně zvyšuje množství neurotransmiterů, které značně urychlí metabolismus a všechny enzymatické celulární procesy. Kryo terapie reprezentuje extrémě inovativní terapii, která se stává ještě efektivnější vžití sšími terapeutickými metodami (diamantová mikrodermabraze, radiální endodermo terapie (RDT a CPTechnologie). Odstranění vrásek, zlepšení tónu kůže, redukce tuku a tvarování těla jsou největšími výhodami nabízené kombinací těchto terapií.
Cryopřístroj.jpg
Cryoosetrení.jpg
© 2010  |  MEDILA  |  Dominikánská 14, 301 00  Plzeň  |  info@medila-plzen.cz
Mapa stránek  |  Ultrazvuková neinvazivní liposukce - přístroje, vířivé koupele a hydromasážní vany, zdravotní technika, elektroléčebné přístroje, fyzioterapie

Webdesign a redakční systém Animato Animáto
-->